Eskişehir Sunny Televizyon Servisi

Eskişehir Sunny Televizyon Servisi

Eskişehir Sunny televizyon servisi olsak her türlü televizyon arızasını gideriyoruz. Ekranın kırılması, televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun süren ancak kırmızı ışık yanıp sönen bir durumda olması, televizyonda meydana gelen arızalar arasında yer alıyor. Televizyon arızaları yalnızca bununla da kalmıyor bundan daha fazla arıza veren pek çok televizyon bulunuyor.

Bu arızalar ise televizyonun ekranında yatay çizgilerin meydana gelmesi televizyondan bağımsız olarak dış ekranda yani monitörde çiziklerin oluşması,  televizyon çalışıyor ancak ekranda karıncalanmalar oluşuyorsa bu arızası olduğunu gösterir.  Televizyon çalışır durumdayken aşırı derece de ısınıyor oluşu,  televizyon çalışırken arkasından farklı cızırtı seslerini geliyor olması gibi pek çok sorunu aynı anda giderebiliyoruz.

Televizyonda Meydana Gelen Arızalar

Eskişehir Sunny televizyon servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Televizyon hoparlöründen normal ses düzeyi ile birlikte cızırtı sesi çıkıyor olması, televizyon kendi kendine kanal değiştirmesi sesi yükseltip ya da alçalması sorundur. Menüye girip çıkması kapanıp açılıyor gibi kumanda işlemlerini kendi kendine yapması, televizyondan yanık kokusu gelmesi gibi durumlarda yetkili servis çağırmanız gerekiyor.

Problemin nereden kaynaklı olduğu cihazlar sayesinde tespit edilebiliyor. Bu işlem kolay bir şekilde yapılıyor televizyonlar servise gelmiş olduğu zaman ilk önce görsel olarak genel sorunların incelenmesi yapıldıktan sonra Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda şikâyet kaynağı belli olsa dahi mutlaka arıza tespiti yapılmaktadır. Net sonuç bilgisi ile müşteriye sunulur.

Televizyonda Görüntü Arızaları

Eskişehir Sunny televizyon servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Televizyonlarda görüntü arızaları genellikle LCD ve LED televizyonlarda daha sık rastlanılan bir durum olarak bilinmektedir. LCD televizyonlar da bozulabiliyor. Firma olarak televizyonda meydana gelen bütün hasarları ve sorunları gideriyoruz. Adresinize en kısa süre içerisinde ulaşım sağlayıp televizyonlarınızı tamir ediyoruz.

LCD TV, plazma TV, LED TV gibi pek çok televizyon çeşidi bulunmaktadır. Gelişmiş olan teknoloji ile birlikte, bu modellerin görüntü kalitesi, renk skalası, piksel sayıları da bir hayli artmıştır. Her türlü televizyon arızası için firmamızdan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir